Michal Starec

Manažér v IT sektore

35 rokov, ženatý

Košice - Západ

Kandidujem

» Mestské zastupiteľstvo mesta Košice

» Miestne zastupiteľstvo Košice - Západ Košice – Západ

Vzdelanie

Technická Univerzita v Košiciach

Kontakt

michal.starec@gmail.com

O mne

Som rádový občan, ktorý sa roky neúspešne snažil priateľsky komunikovať s mestom Košice a mestskou časťou Košice – Západ, v otázke riešenia katastrofálneho stavu kontajneroviska na rohu ulice Hronská a Trieda SNP. Bohužiaľ po istom čase som pochopil, že jediným reálnym spúšťačom pre dané inštitúcie je publikovanie našej situácie na sociálnych sieťach. Po štyroch rokoch a desiatkach výziev, žiadostí, prosieb, petícií a statusov sa to nakoniec podarilo a máme nové uzamykateľné kontajnerovisko. Síce sme počas tých rokov prehrali viacero bitiek, na konci sa môžeme usmievať my. My Košičania si zaslúžime čisté a zdravé životné prostredie, moderné a upravené športoviská či detské ihriská, inteligentné a koncepčné riešenia našich každodenných problémov. My Košičania si zaslúžime viac.

Spôsob doručenia podpisových listín:

» vhodiť do našich schránok na adrese: Košická strana, Sofijská 4 040 13 Košice – Ťahanovce alebo na adresu Košická strana, Bauerova 2, 040 23 Košice

» poslať poštou na rovnakú adresu (náklady na poštovné preplácame)

V prípade, že podpisové listiny neviete poslať alebo doniesť, napíšte mi email a dohodneme sa na termíne ich vyzdvihnutia.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru, podporu a každý jeden podpis. Vážime si to.