Ladislav Strojný

Konateľ spoločnosti a mestský poslanec

35 rokov/ženatý

Košice - Sídlisko Ťahanovce

Kandidujem

» Mestské zastupiteľstvo mesta Košice

» Krajské zastupiteľstvo KSK

Vzdelanie

Prešovská univerzita v Prešove, Masmediálne štúdiá

Kontakt

ladislavstrojny@gmail.com

O mne

Narodil som sa v Košiciach a na Sofijskú ulicu na Ťahanovciach sme sa s rodičmi presťahovali, keď som nemal ešte ani rok. Na sídlisku som prežil väčšinu svojho života. Celé detstvo aj dospievanie a dnes, už ako otec rodiny, spolu s manželkou vychovávame dve krásne deti na rovnakej ulici na akej som vyrastal tiež. Po skončení vysokej školy som pracoval v malej košickej reklamnej agentúre. Neskôr, v roku 2013 zakladám vlastnú firmu.

Vždy som sa zaujímal o svoje okolie a veci verejné, ale až protest na magistráte 13.6.2016 proti prenájmu plôch pre parkovaciu spoločnosť vo mne zanechal nezmazateľnú stopu niečo urobiť. O deň neskôr sme spolu s Henrichom Burdigom založili občiansku iniciatívu Nezaplatím EEI ani cent, spoznal som Ladislava Lörinca a začal sa dvojročný boj proti pakovaciemu biznisu, ktorý vyústil v roku 2018 kandidatúrou na poslanca mesta. Za necelé štyri roky sa zo mňa stal jeden z najaktívnejších poslancov čo do počtu predložených návrhov v prospech mesta a Košičanov.

Pred štyrmi rokmi som ponúkal čestnosť, rozvahu, zodpovedný prístup a zdravý rozum. Dnes k tomu pridávam skúsenosti, vedomosti a poznatky, ktoré som nadobudol. Konštruktívna spolupráca je v politike nevyhnutná a pre mňa bola vždy prirodzená, rovnako ako snaha urobiť niečo naviac. Verím projektu Košická strana, lebo má potenciál posunúť naše mesto vpred.

Spôsob doručenia podpisových listín:

» vhodiť do našich schránok na adrese: Košická strana, Sofijská 4 040 13 Košice – Ťahanovce alebo na adresu Košická strana, Bauerova 2, 040 23 Košice

» poslať poštou na rovnakú adresu (náklady na poštovné preplácame)

V prípade, že podpisové listiny neviete poslať alebo doniesť, napíšte mi email a dohodneme sa na termíne ich vyzdvihnutia.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru, podporu a každý jeden podpis. Vážime si to.