Ladislav Lörinc

Starosta Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP

33 rokov / ženatý

Košice - Sídlisko KVP

Kandidujem

» Starosta MČ KVP

» Mestské zastupiteľstvo mesta Košice

» Krajské zastupiteľstvo KSK

Vzdelanie

Univerzita P.J.Šafárika v Košiciach / Politológia / Mgr.

Kontakt

ladislav.lorinc@gmail.com

O mne

Keď som pred 4 rokmi ako mladý poslanec chcel kandidovať na starostu Mestskej časti Košice – Sídlisko KVP, hovoril som Vám, že mám chuť aj ambíciu posunúť sídlisko KVP vpred. Dnes po 4 rokoch môžem skonštatovať, že sa nám to aj vďaka práci mojim kolegom, zamestnancom úradu a miestnym poslancom podarilo.

Za tie štyri roky sme si prešli dlhú cestu a ja som sa ako starosta ale aj človek naučil veľa nových vecí ale najmä trpezlivosti a pokory. Dokázali sme, že poctivou a systematickou prácou vieme doručiť reálne výsledky. Aj keď sa určite nájdu takí, ktorí so mnou nebudú súhlasiť, my sa nemáme za čo hanbiť. Kým som pred 4 rokmi cítil, že je potrebné posunúť sídlisko KVP vpred, pretože stagnovalo, dnes som hrdý na to, čo sme spoločne dokázali a hovorím Vám, že poďme spolu ďalej.

Chcem pokračovať ako starosta sídliska KVP aj ďalšie 4 roky a budem sa v najbližších komunálnych voľbách uchádzať o hlasy KVP-čkárov ale aj hlasy na mestského poslanca. Rozvoj sídliska ako aj celého mesta však najviac spomaľuje práve jeho súčasné vedenie. Je načase odsunúť osobné spory a politické záujmy jednotlivcov na vedľajšiu koľaj a začať pracovať pre ľudí, ktorí tu žijú. Vnímame, že Košičania musia aj na úrovni mesta cítiť, že mesto sa o nich úprimné stará a prináša im služby na európskej úrovni. Je potrebné ho riadiť konštruktívne a kompetentne.

Z našej doterajšej praxe a verejnej služby si uvedomujeme, že to nie je úloha len pre jednotlivca alebo dvojicu. Preto spoločne so svojím tímom zakladáme novú Košickú stranu, 100% lokálnu, mestskú stranu, ktorá bude združovať nezávislých kandidátov a nových šikovných ľudí, ktorým záleží na rozvoji Mesta Košice a majú mu čo ponúknuť.

Spôsob doručenia podpisových listín:

» vhodiť do našich schránok na adrese: Košická strana, Sofijská 4 040 13 Košice – Ťahanovce alebo na adresu Košická strana, Bauerova 2, 040 23 Košice

» poslať poštou na rovnakú adresu (náklady na poštovné preplácame)

V prípade, že podpisové listiny neviete poslať alebo doniesť, napíšte mi email a dohodneme sa na termíne ich vyzdvihnutia.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru, podporu a každý jeden podpis. Vážime si to.