Lukáš Hamko

Manažér v IT sektore

36 rokov, ženatý

Košice - Myslava

Kandidujem

Vzdelanie

Kontakt

lukashamko@gmail.com

O mne

Momentálne žijem so svojou rodinou v mestskej časti Myslava. Som ženatý, mám 2 deti a rodina je pre mňa všetkým. Pracujem v nadnárodnej spoločnosti ako manažér / team leader a mojim cieľom vždy bolo a bude pomáhať mladým ľudom nadobudnúť vzdelanie a uplatnenie v IT oblasti. Rád by som kandidoval do miestneho zastupiteľstva v Myslave a bol užitočný nie len pre mládež, ale pre všetky vekové kategórie v Košiciach, keďže toto mesto je výnimočne a ma stále obrovskú perspektívu. Okrem podpory mládeže sa angažujem v oblasti športu, preto vynaložím úsilie na posilnenie športovej infraštruktúry, ako sú nové či vylepšené športoviska, športové kluby a detské ihriská. Ako občan tohto mesta vnímam nedostatočnú pozornosť venovanú ekológii, špecificky triedeniu odpadu či kompostovaniu. Mojim prianím je, aby tieto a ďalšie generácie žili v zdravom a čistom prostredí, ktoré nám všetkým spríjemní a uľahčí život.

Spôsob doručenia podpisových listín:

» vhodiť do našich schránok na adrese: Košická strana, Sofijská 4 040 13 Košice – Ťahanovce alebo na adresu Košická strana, Bauerova 2, 040 23 Košice

» poslať poštou na rovnakú adresu (náklady na poštovné preplácame)

V prípade, že podpisové listiny neviete poslať alebo doniesť, napíšte mi email a dohodneme sa na termíne ich vyzdvihnutia.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru, podporu a každý jeden podpis. Vážime si to.