Erich Blanár

Manažér, U. S. Steel Košice

52 rokov/ženatý

Košice - Juh

Kandidujem

» Mestské zastupiteľstvo mesta Košice

» Miestne zastupiteľstvo Košice - Juh

» Krajské zastupiteľstvo KSK

Vzdelanie

Kontakt

blanarerich@gmail.com

O mne

Som JUŽAN. Som rodený Košičan. Trvale žijem medzi vami v mestskej časti Košice – JUH už 52 rokov. Strojnícku fakultu som tiež vyštudoval v Košiciach. Pracujem v oblasti energetiky, v najväčšom hutníckom kombináte na východe Slovenska ako Energetik – manažér. Manažérske skúsenosti zo súkromného sektora a poslanecké skúsenosti z miestneho a mestského zastupiteľstva, by som rád využil aj v prospech Košického Samosprávneho Kraja. Poznám kladné stránky života v našom meste, našej lokalite, ale aj nedostatky, ktoré nás JUŽANOV trápia.

Okrem energetiky v našom meste, ktorá je vybudovaná, priebežne modernizovaná a prevádzkovaná tak, že nám ostatné slovenské mestá môžu naozaj závidieť, by som sa chcel venovať aj oblastiam, v ktorých má naše mesto ešte veľa čo doháňať hoci aj v porovnaní s menšími slovenskými mestami.

Spôsob doručenia podpisových listín:

» vhodiť do našich schránok na adrese: Košická strana, Sofijská 4 040 13 Košice – Ťahanovce alebo na adresu Košická strana, Bauerova 2, 040 23 Košice

» poslať poštou na rovnakú adresu (náklady na poštovné preplácame)

V prípade, že podpisové listiny neviete poslať alebo doniesť, napíšte mi email a dohodneme sa na termíne ich vyzdvihnutia.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru, podporu a každý jeden podpis. Vážime si to.